KONST / Litografier / Färglitografi 14797388
nr 1479 7388
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Signerad, bär dedikation. Färglitografi, bildmått: 61x44 cm, yttermått inklusive ram: 79x60 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:59:02
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund